כאן תוכלו להרשם למגוון אירועים כגון- הרצאות, סדנאות, קורסים ועוד...

לוח האירועים

בואו להכיר את המומחים באתר יומן בינס דרך אינדקס המומחים באתר (מפעם ועד היום).

אינדקס המומחים

הכותבים נהנים מעמוד פרופיל איכותי ומקודם באתר וקרדיט בתחתית כל מאמר שמתפרסם.

פרסום מאמר \ אירוע

אודות אתר יומן בינס

האתר הוקם במטרה להעלות את המודעות לנושאי הבריאות והתזונה השונים, כושר ופעילות גופנית, אקולוגיה, היגיינה וטיפוח טבעיים, רוקחות טבעית ועוד מידע ומאמרים מקצועיים אודות אורח חיים נכון ולאורך זמן.

צוות האתר עובד בלי הפסקה על-מנת לספק לכם תוכן איכותי וייחודי, מקצועי ואמין ואוסף עבורכם כתבות, חדשות ואירועים כדי שתמיד תשארו מעודכנים בנעשה בתחומים השונים בארץ ומחוץ לה.

האתר מציע תוכן אינפורמטיבי, עדכני ומגוון כלים פרקטים כגון: מתכונים, מדריכים, חנות מוצרי טבע בעבודת יד של מומחים שונים בתחומם, פרסום מועדי הרצאות וסדנאות של אנשי מקצוע בתחומים השונים ועוד.

מטרתינו

מטרתינו לקדם מודעות לאורח חיים בריא ונכון ומראה כי אפשר ורצוי לעשות זאת ללא כל צורך בשימוש או ניצול של חיות לצרכי מזון, ביגוד, בידור או ניסויים לצורכי פיתוח תרופות או מוצרי טיפוח וניקיון, תוך עידוד חקלאות ופיתוח מקומיים, שמירה על המערכת האקולוגית היקרה והעלאת המודעות גם עבור אלו שטרם פקחו את עינייהם.

אנו כאן כדי להראות שאפשר וצריך לחיות חיים מאוזנים ומיטיבים ללא כל צורך בתרופות, תוספים, חומרים מעובדים או כלי עזר אחרים המשווקים לציבור הרחב. אנו באים לספר לכם על כך שהדרך לבריאות מיטבית היא פשוטה, נוחה ומתבססת בעיקרה על תזונה צמחית, לא מעובדת, כושר ופעילות גופנית, אוויר נקי, שמש, רגיעה וסביבה ללא רעלים. זאת מתוך אמונה כי מצב בריאותי אופטימלי אינו מצריך להיות תלוי גזע, מקום מגורים או מצב סוציו-אקונומי.

המאמרים והמידע באתר הינם בגדר המלצה והעשרה ואינם מהווים תחליף לשיחה/בדיקה אצל רופא או מטפל מוסמך. מסקנות או החלטות הנובעות מקריאה באתר הינם באחריות הקורא/ת.

עם זאת, אנו מאשרים אך ורק כותבי תוכן מקצועיים אשר הוכיחו את עצמם. ההרשמה אינה אוטומטית. אנו נפגשים עם כל המומחים ודואגים לשמור על איכות המידע אותו אנו מספקים לקהל הגולשים שלנו.

מעוניינים שהתכנים שלכם יופיעו באתר?

כותבי האתר הינם בעלי מקצוע בעלי הסמכות מקצועיות או הוכחת ידע מקצועי רב. בשום שלב לא נסכים לאשר כותבי תוכן העשויים להוות מכשול או בעיה עבור גולשי האתר.

  • אנו שומרים על הזכות לא לאשר כותבי תוכן מכל סיבה
  • אנו שומרים על הזכות לא לפרסם כל מאמר אשר ישלח על-ידי כותב תוכן רשום
  • ההרשמה הינה בחינם

כל התכנים אשר נשלחים אלינו עוברים בקרת איכות קפדנית!

למה כדאי לי לפרסם את התכנים שלי באתר יומן בינס?

  • כותבי התוכן שלנו נהנים מחשיפה גדולה של גולשים (והאתר ממשיך להתחזק)
  • בכל מאמר שתפרסמו יופיע הקרדיט שלכם במספר מקומות כולל קישור מעבר לעמוד הפרופיל האישי שלכם. הקרדיט ניתן לתמיד וללא התניות
  • מכירה של מוצרים ופרסום של סדנאות, הרצאות או קורסים יתאפשרו אך ורק לכותבי תוכן אשר הוכיחו את עצמם
  • אתר יומן בינס ממשיך לגדול ולהתפשט לתחומים נוספים. הצטרפו לדבר הגדול הבא

בשורה התחתונה, זו הדרך שלכם לפרוץ אל השוק ולהוכיח את עצמכם כמקצוענים בתחומים שלכם