כאן תוכלו להרשם למגוון אירועים כגון- הרצאות, סדנאות, קורסים ועוד...

לוח האירועים

בואו להכיר את המומחים באתר יומן בינס דרך אינדקס המומחים באתר (מפעם ועד היום).

אינדקס המומחים

הכותבים נהנים מעמוד פרופיל איכותי ומקודם באתר וקרדיט בתחתית כל מאמר שמתפרסם.

פרסום מאמר \ אירוע

הכירו את ה Smog Free Tower

המתקן הזה מנקה 30 קילומטרים רבועים של אוויר ביום. הפיתוח החדש בתחום טיהור האוויר, הוא מטהר את האוויר סביבו ע"י אגירת חומרים המזהמים ושחרור בועות של אוויר נקי, הוא מתוכנן לנקות 30 קילומטרים רבועים של אוויר בשעה אחת או שטח של שכונה ממוצעת ביום. המתקן משפר את איכות האוויר בכל מקום בו הוא נבנה והוא פותח מתוך חשיבה על האוויר בערים מפותחות וצפופות אשר רווי בחלקיקים וברעלים ומהווה את אחד האיומים העיקריים על מערכת הנשימה וכך על יתר מערכות גופנו.

המתקן הזה מנקה 30 קילומטרים רבועים של אוויר ביום

כשהאמן דאן רוזנגארד ביקר בביג'יין ב 2014, הוא לא זכה לראות את הנוף מבעד לחלון חדרו בבית המלון בו התארח מרוב הערפיח הסמיך והבין את חומרת הבעיה והצורך הקריטי באוויר נקי.

שנתיים לאחר מכן הוא חזר כדי להשיק את מתקן טיהור האוויר הראשון בהיסטוריה המתנשא לגובה של בית מגורים. המתקן מתנשא לגובה של כ 7 מטרים, הוא משתמש בטכנולוגיית יונים וטופס את החלקיקים המזוהמים ובמקביל משחרר אוויר נקי וכך מביא את סביבתו למצב בו היא נקיה בכמעט 80 אחוזים משאר חלקי העיר הסואנת.

ואם כל הרעיון המבורך הזה לא מספיק, המתקן מגבש את משקעי הערפיח הנאגרים בו ומייצר מהם חומר גלם לטבעות ותכשיטים. מתקן הטיהור המהפכני הזה הוא חסכוני יחסית לקצב טיהור האוויר שלו וצורך רק כ 1,400 וואט. הוא יוצב ברחבי סין והאמן כבר מתכנן לבנות עוד מתקנים כמוהו במקסיקו, הודו ובערים אחרות הסובלות מזיהום אוויר קשה.

מאת יומן בינס

אנחנו כאן כדי לספק לכם תוכן איכותי וייחודי. המטרה שלנו היא העלאת המודעות לאורך חיים יותר בריא ויותר נכון. ניתן לפנות אלינו בכל עניין דרך עמוד יצירת הקשר.

ניתן לכתוב ביקורות דרך עמוד הפרופיל של הכותבים