כאן תוכלו להרשם למגוון אירועים כגון- הרצאות, סדנאות, קורסים ועוד...

לוח האירועים

בואו להכיר את המומחים באתר יומן בינס דרך אינדקס המומחים באתר (מפעם ועד היום).

אינדקס המומחים

הכותבים נהנים מעמוד פרופיל איכותי ומקודם באתר וקרדיט בתחתית כל מאמר שמתפרסם.

פרסום מאמר \ אירוע

הרשמה- הצטרפו לצוות

אתר יומן בינס מהווה פלטפורמה לשיתוף תוכן תוך-כדי מתן דגש על טבעונות ואורח חיים בריא. אתר יומן בינס שואף להתרחב בעתיד הקרוב לעולמות הרפואה המשלימה, הרווחה ותחומים נוספים. נכון לסוף 2019 כ- 70% מתוכן האתר נכתב על-ידי צוות יומן בינס והיתר על-ידי כותבי תוכן עצמאיים. אנו שואפים לשנות זאת ולספק לכותבי התוכן העצמאיים אפשרות להתפרסם ולהתביע את חותמם באינטרנט. אתר יומן בינס תופס תאוצה במנועי החיפוש וברשתות החברתיות ומצליח לייצר חשיפה מרשימה עבור כותביו.

  • פרסום התכנים באתר יומן בינס הינו בחינם וללא הגבלה
  • ההרשמה לכותבים היא ללא תנאים וכן גם הפסקת שיתוף הפעולה
  • כותבי התוכן יהנו מעמוד פרופיל קבוע בתוך אינדקס המומחים
  • בתחתית כל מאמריהם של כותבי התוכן יופיע קרדיט קבוע

מטרתינו לקדם מודעות לאורח חיים בריא ונכון ומראה כי אפשר ורצוי לעשות זאת ללא כל צורך בשימוש או ניצול של חיות לצרכי מזון, ביגוד, בידור או ניסויים לצורכי פיתוח תרופות או מוצרי טיפוח וניקיון, תוך עידוד חקלאות ופיתוח מקומיים, שמירה על המערכת האקולוגית היקרה והעלאת המודעות גם עבור אלו שטרם פקחו את עינייהם.

אנו כאן כדי להראות שאפשר וצריך לחיות חיים מאוזנים ומיטיבים ללא כל צורך בתרופות, תוספים, חומרים מעובדים או כלי עזר אחרים המשווקים לציבור הרחב. אנו באים לספר לכם על כך שהדרך לבריאות מיטבית היא פשוטה, נוחה ומתבססת בעיקרה על תזונה צמחית, לא מעובדת, כושר ופעילות גופנית, אוויר נקי, שמש, רגיעה וסביבה ללא רעלים. זאת מתוך אמונה כי מצב בריאותי אופטימלי אינו מצריך להיות תלוי גזע, מקום מגורים או מצב סוציו-אקונומי.

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי על-מנת להשלים את ההרשמה.