כאן תוכלו להרשם למגוון אירועים כגון- הרצאות, סדנאות, קורסים ועוד...

לוח האירועים

בואו להכיר את המומחים באתר יומן בינס דרך אינדקס המומחים באתר (מפעם ועד היום).

אינדקס המומחים

הכותבים נהנים מעמוד פרופיל איכותי ומקודם באתר וקרדיט בתחתית כל מאמר שמתפרסם.

פרסום מאמר

קטגוריה: הריון והורות

הריון והורות

הצורך העז להעניק לחיים החדשים המתפתחים בתוכך את הטוב ביותר, צורך שמתבטא אצל חלק מהנשים בהגיען למחלקת הטבע וחיפוש אחר תוספים לנטילה בהריון. מבט חטוף על הכתוב על האריזה שולח אותן אל הרוקח או הרופא שכן על כל תוספי המזון רשום- אם הנך בהריון או מניקה יש להיוועץ עם רופא או רוקח טרם הנטילה.

מתוך ויקיפדיה

בערך 18 יום לאחר ההפריה, העובר התחלק די צורכו והוא מכיל את רוב הרקמה לה יזדקק. הוא בצורת אגס, ואזור הראש גדול מהזנב. מערכת העצבים של העובר היא אחד מהאיברים הראשונים שגדלים. היא גדלה באזור קעור המכונה "השקע העצבי". מערכת הדם ממשיכה לצמח רשתות שמאפשרות זרימת דם סביב העובר. תאי דם כבר מיוצרים בשלב זה, ונעים ברשתות המתפתחות.

  לשבור את צום השינה- איזה מזון הקטנטנים שלכם צורכים בבוקר?

  צום- הזמן בבוקר הוא משאב יקר רבים מעדיפים לישון עוד 10 דקות מאשר להתפנות ולהכין ארוחה קטנה שתסייע בשבירת צום הלילה. אך מה קורה כאשר מדובר בילדים או מתבגרים?..

  חגיגת בריאות- כך תערכו לקטנטנים מסיבת גן מרכיבים מזינים וללא מזון מעובד

  סוכר השפעה- איך לערוך יום הולדת בריא, צבעוני ושמח ללא ממתק אחד. איך נראה יום הולדת אצלכם לילדים? מפעילה? המוני ילדים שעושים שמח? ומה עם הכיבוד? עובדה בשטח..

  טמפרטורה תקינה לתינוק- כך תכינו את תינוקכם לעונה הקרה

  טמפרטורה- תמרה שלנו נולדה בתחילת חודש פברואר (קרררר). לשמחתי באותם ימים, השמש לא איחרה לשלוח קרניה כבר כשתמרה הייתה בת שבועיים ואני מיהרתי לרדת איתה לגינה..

  שיני חלב לתינוקות- על ההורים לדעת

  שיני חלב לתינוקות- בקיעת שיני חלב לתינוקות מתרחשת בדרך כלל מגיל 6 חודשים ומסתיימת באזור גיל שנתיים וחצי. ישנם כאלו המקדימים וכבר מגיל 4 חודשים אפשר להבחין..

  הקשר בין קור וצינון

  הקשר בין קור לצינון- אין כמו שירי ילדים בכדי להעביר מסרים חינוכיים לדורות הבאים, נכון? השירים מתנגנים פעם ועוד פעם, שנים על גבי שנים. המסרים מוחדרים במהירות..

  עור יבש אצל תינוקות- כך נמנע מהיקרים לנו לסבול מעור יבש בעונה הקרה

  עור יבש אצל תינוקות- הימים שלקראת בוא החורף זכורים לי היטב מהתקופה בה ניהלתי בית מרקחת, הכנת מדפי התצוגה והמגירות והצטיידות בכל הנדרש לפני שהקור והגשם..

  מוצץ- אנו נותנים אותו לתינוקות בקלות רבה, אך האם אנו מודעים להשפעותיו

  מוצץ לתינוק- פעולת המציצה אצל תינוקות היא חיונית וניתן להבחין בה עוד בשלב העוברי ברחם. מרגע הלידה התינוק מוצץ כדי לינוק, להזין ולהרגיע את עצמו..

  תוספים בזמן הריון, להחליט מתוך ידע ולא מלחץ העדר

  תוספים בזמן הריון- במהלך השנים כרוקחת בקהילה נתקלתי בתופעה שכיחה אצל נשים בהריון- הצורך העז להעניק לחיים החדשים המתפתחים בתוכך את הטוב ביותר, צורך שמתבטא..

  צבעי המאכל- מוציאים את צבעי המאכל המסוכנים מהמטבח

  צבעי המאכל- אולי חלקכם יופתע לגלות שהם מאכילים את ילדיהם בתוצרי נפט, פחם ובנזן (Benzene) חומר שהוגדר על ידי משרד הבריאות כמסרטן. צבעי המאכל הנמצאים כמעט בכל..

  איך מפסיקים להיות חולים כשחיים בעיר ללא הפסקה

  איך מפסיקים להיות חולים- כל רופא שנשבע בשבועת הרופא של היפוקרטס אמור לדעת שמעבר לשבועה לנסות להציל חיי אדם יש חלק בשבועה שמבקש לא להזיק לחולה, לא להפריע..