כאן תוכלו להרשם למגוון אירועים כגון- הרצאות, סדנאות, קורסים ועוד...

לוח האירועים

בואו להכיר את המומחים באתר יומן בינס דרך אינדקס המומחים באתר (מפעם ועד היום).

אינדקס המומחים

הכותבים נהנים מעמוד פרופיל איכותי ומקודם באתר וקרדיט בתחתית כל מאמר שמתפרסם.

פרסום מאמר

קטגוריה: כללי

  CBD, קנאבידיול- מדוע הוא כלכך פופולרי

  בשנים האחרונות השימוש ב- CBD נעשה נפוץ מתמיד ונראה שהאנושות מתחילה להכיר ביכולותיו. בין השימושים הרבים- קרמים, שמנים, טיפות, משחות, אבקות, כדורים ועוד....

  השמנה גברית- 5 טיפים איך להיפטר מהכרס

  השמנה גברית מתרחשת בסביבות גיל ה-40 שלכם, פתאום אחרי שכל החיים הייתם רזים למרות שאכלתם מה שרציתם ולמרות שלא התאמנתם פתאום צמחה לה כרס. מבנה הגוף שלכם....

  סטרס- התמודדות עם סטרס

  סטרס זה המגפה של המאה ה-21 ורוב המחלות מקושרות אליה בצורה ישירה או עקיפה, בין אם זה מחלות מטבוליות כגון השמנה, לחץ דם וסכרת או מחלות גנטיות שמתפרצות....

  לחזור לעצמנו לאחר שנפלנו

  לחזור לעצמנו- אחד הדברים הכי קשים זה לראות מישהי שירדה במשקל 20 קילו או 30 קילו ואז העלתה אותם (בדרך כלל עם תוספת) בחצי הזמן שלקח לה להוריד אותם..

  מוטיבציה באימונים- איך נשמור עליה

  מוטיבציה באימונים- איך נשמור עליה - אין ספק שכולנו צריכים לעשות פעילות גופנית, אין ספק שכולנו יודעים שזה בריא לנו וחשוב אבל עדיין למרות הידיעה שזה כל כך טוב..

  מתכון- פלפלים ממולאים לצד בורגול עם גוג'י ברי

  מתכון טבעוני - פלפלים ממולאים - היתרונות הבריאותיים של פלפל אדום - מעבר לכך שהתכולה הגבוהה והזמינות הרבה של ויטמין C בפלפל האדום תורמות לכך שמדובר על פרי..

  טיול לשבת- מסלול חורשת הארבעים

  טיול לשבת חורפית- האתגר של הבן שלי היה שנמצא לו מסלול שעוד לא עשינו שיהיה במרחק עד שעה נסיעה מהבית, מקום שנראתה בו פריחה מגוונת. המסלול צריך להיות לא קל ולא..

  לרדת במשקל- האם לעשות כושר או שדיאטה תספיק

  לרדת במשקל- האם לעשות גם כושר או שדיאטה תספיק - התשובה היא לא. לא חייבים לעשות כושר על מנת לרדת במשקל. אבל (וזה אבל די גדול), אם אתם רוצים לרדת במשקל יותר..

  רואו פוד – שאלות ותשובות

  רואו פוד- שאלות ותשובות - רבים מסתקרנים לגבי תזונת הרואו פוד ובכלל לגבי התזונה הטבעית אך חוששים לעשות את הצעד הראשון. הצעד הראשון תמיד מפחיד כיוון שהוא הצעד..

  רואו פוד- הנבטת קטניות, זרעים, גרעינים

  רואו פוד- הנבטת קטניות, זרעים, גרעינים- איך להנביט? בניגוד למיתוס שהנבטה היא תהליך מסובך הדורש זמן ומכשירי הנבטה מיוחדים, מדובר בתהליך פשוט הדורש השקעה של..