כאן תוכלו להרשם למגוון אירועים כגון- הרצאות, סדנאות, קורסים ועוד...

לוח האירועים

בואו להכיר את המומחים באתר יומן בינס דרך אינדקס המומחים באתר (מפעם ועד היום).

אינדקס המומחים

הכותבים נהנים מעמוד פרופיל איכותי ומקודם באתר וקרדיט בתחתית כל מאמר שמתפרסם.

פרסום מאמר

קטגוריה: ממרחים ומחיות

מתכונים

מגוון רחב של מתכונים טבעונים, טעימים, מפתיעים וקלים להכנה. כאן תוכלו ללמוד להכין מנות המבוססות על המטבח הצמחי הבריא כגון: מנון רואו פוד (מזון נא שלא עבר עיבוד או חימום), מנות ללא גלוטן, מנות עיקריות, גבינות ומנות חלביות מן הצומח, ממרחים, מרקים וקינוחים. וכל אלו ללא שימוש בחומרים לא מוסריים ולא בריאים מן החי

מתוך ויקיפדיה

טבעונאות (הלחם המילים "טבעוני" ו"נא"), נקראת גם "מזון צמחי חי" (באנגלית Raw veganism), היא אורח חיים תזונתי המשלבת את מושג הטבעונות המבוססת על מזון צמחי עם תפיסת דיאטת המזון הגולמי[1], כלומר שלא עבר בישול או חימום מכל סוג שהוא (חימום מתחת ל-C°42 או 48°C, ובהעדפה לעיבוד מינימלי). הטבעונאות נכללת בתוך הקטגוריה של Raw foodism, דיאטות מזון נא, גולמי, לא מעובד, הכוללת גם דיאטות שבמרכיביהן גם מזון מן החי שלא בושל כלל.

  מתכון טבעוני- כיסוני אורז ממולאים ממרח פולים מצרים

  מתכון טבעוני ללא גלוטן- כיסונים במילוי ממרח פולים. מתכון טעים להפליא שיתאים לכולם. מחית פולים בכיסונים טבעוניים ללא גלוטן..

  מתכון- ממרח עדשים מונבטות עלים ומלפפונים

  מתכון- בניגוד לשעועית, לפול ולחומוס העדשים נחשבות לקטניה עדינה ויחסית קלה לפירוק. הן נובטות בקלות ותוך פחות זמן משאר הקטניות. התהליך הקורה בתוך העדש בזמן..

  מתכון טבעוני- לפת מאודה, צרור פטריות ומחית צנונית

  מתכון טבעוני- כל מי שאוהב להכין אוכל בריא נתקל לא פעם בקשיים בבחירת המרכיבים נוכח תעדוף החומרים הבריאים על פני אלו המכילים רכיבים מעובדים ומתוספים לרבות..

  מתכון טבעוני- ממרח דוחן וירקות שורש

  מתכון טבעוני, ללא גלוטן- ממרח דוחן ושורשים - נחתוך אותם לקוביות ונטחן במעבד מזון יחד עם האגוזים המסוננים עד למרקם דק. ולאחר שהדוחן יתקרר דיו נוסיף אותו..