כאן תוכלו להרשם למגוון אירועים כגון- הרצאות, סדנאות, קורסים ועוד...

לוח האירועים

בואו להכיר את המומחים באתר יומן בינס דרך אינדקס המומחים באתר (מפעם ועד היום).

אינדקס המומחים

הכותבים נהנים מעמוד פרופיל איכותי ומקודם באתר וקרדיט בתחתית כל מאמר שמתפרסם.

פרסום מאמר

תגית: בננות

  מתכון טבעוני- גלידת אוכמניות

  מתכון טבעוני- גלידת אוכמניות - פירות היער למיניהם הם בריאים ומלאי רכיבי תזונה חיוניים, עשירים בנוגדי חמצון ובעלי טעם נהדר. קיימות דרכים רבות לשלב אותם..

  מתכון רואו פוד- פירות טרופים בחלב בננה

  מתכון רואו פוד- פירות טרופים בחלב בננה - אם גם אתם רגילים לפתוח את הבוקר עם קערת דגני בוקר בחלב צמחי כלשהו אך מבינים שהדגנים מכילים קמחים, סוכר..

  מתכון- גלידת סברס אדום

  מתכון- גלידת סברס אדום- כמו הסברס כתום והמוכר (הוא כתום כשהוא מגיע אל שיא בשלותו, כשהוא במצבו הבוסרי הוא ירקרק ובין לבין הוא צהבהב) הוא פרי טעים, בריא..

  מתכון רואו פוד- סלטון פירות וקרחוני פסיפלורה

  מתכון רואו פוד- סלטון פירות וקרחוני פסיפלורה - אין אדם שלא אוהב פירות בקיץ. הם טריים, מצננים את גופנו, מרווים אותו בנוזלים, מכילים את כל הכח והאנרגיה..

  מתכון רואו פוד- סלט פירות מרובע

  מתכון רואו פוד- סלט פירות מרובע - היום כבר יותר ויותר אנשים מבינים שהמזון שהכי מותאם לנו הוא מזון צמחי נא, לא מעובד ורצוי עם תכולת נוזלים גבוה כמו זו..

  מתכון- פירות טריים ביוגורט סויה

  מתכון- פירות טריים ביוגורט סויה - מרכיבים 1 בננה רבע כוס יוגורט סויה ופשתן תותי עץ לבנים ליצ'י. אופן ההכנה מקלפים את הפירות ומגישים בכוס עם היוגורט הצמחי..

  מתכון טבעוני- לפת דובדבנים ותפוח על יוגורט פשתן

  מתכון טבעוני- הרכיבים יוגורט פשתן על בסיס סויה למעבר למתכון 1 לפת קלופה 1 תפוח קלוף חופן דובדבנים. אופן ההכנה מוזגים את היוגורט בצלחת שטוחה..

  מתכון טבעוני- גלידת בננות

  מתכון טבעוני- גלידת בננות- אחרי שתתחילו לאכול את הגלידה הזו פתאום תבינו שאין כלל צורך בחלב ותחליפיו, ביצים, סוכר או כל חומר רעיל אחר, לקבלת מרקם נפלא ומפנק..