כאן תוכלו להרשם למגוון אירועים כגון- הרצאות, סדנאות, קורסים ועוד...

לוח האירועים

בואו להכיר את המומחים באתר יומן בינס דרך אינדקס המומחים באתר (מפעם ועד היום).

אינדקס המומחים

הכותבים נהנים מעמוד פרופיל איכותי ומקודם באתר וקרדיט בתחתית כל מאמר שמתפרסם.

פרסום מאמר

תגית: רואו פוד

  רואו פוד- הנבטת קטניות, זרעים, גרעינים

  רואו פוד- הנבטת קטניות, זרעים, גרעינים- איך להנביט? בניגוד למיתוס שהנבטה היא תהליך מסובך הדורש זמן ומכשירי הנבטה מיוחדים, מדובר בתהליך פשוט הדורש השקעה של..

  מתכון- סלט קינואה, עדשים מונבטים והפתעות

  מתכון טבעוני- סלט קינואה, עדשים מונבטים והפתעות - למה להנביט זרעים וגרעינים? מהם היתרונות של הקינואה, הרימון והחמוציות? כיצד להנביט את הזרעים? קראו עוד..

  מתכון- פסטה זוקיני חייה ברוטב עגבניות עם פצפוצי תירס טרי

  היי, כאן גל אליהו, זמר, מומחה לאורח חיים בריא ומדריך כושר. היום נכין מתכון פטוצ'יני קישואים חי ברוטב עגבניות עם פצפוצי תירס טרי. מקלפים את הזוקיני באמצעות..

  מתכון- דף אורז עם מילוי של קציצת אגוזים

  היי כאן גל אליהו. מומחה לאורח חיים בריא. והפעם אחשוף בפניכם מתכון מיוחד וטעים בטירוף ויקר לליבי. מתכון טבעוני - רואו פוד - דף אורז עם מילוי של קציצת אגוזים..

  מתכון- עוגת פירות יבשים וממרח אגוזי מלך

  מתכון- עוגת פירות יבשים- בפעמים הראשונות הכנת עוגות רואו קפואות עלולות להיות לא קלות ולעתים יעברו מספר ניסיונות עד שמבינים את התהליך ולאחר מכן..

  מתכון רואו פוד- סירות חסה במילוי ממרח תמרים בטעם וניל

  מתכון רואו פוד- היי, כאן גל אליהו, מומחה לאורח חיים בריא ומדריך כושר. היום נכין סירות חסה במילוי ממרח תמרים בטעם וניל הורס ובריא. טוחנים הכל בבלנדר ומורחים..

  מתכון טבעוני- משקה חלבון טבעי מועשר בברזל וסידן

  מתכון טבעוני- היי, כאן גל אליהו. מומחה לאורח חיים בריא ומדריך כושר. היום נכין משקה חלבון טבעי מועשר בברזל וסידן. מערבלים הכל בבלנדר ושופכים לבקבוק של חצי..

  מתכון- ברד צימוקים ולונגן

  מתכון- ברד צימוקים ולונגן- הצימוקים במתכון זה הנם רואו היות והם הוכנו בתהליך יבוש טבעי בשמש מענבים שנותרו מהעונה האחרונה. אם תעדיפו לקנות צימוקים..

  מתכון- פג'ויה גויאבה ותפוח בחלב פירות

  מתכון פג'ויה גויאבה- מזון מעובד הוא מזון ריק מויטמינים, מינרלים, סיבים, אנזימים, נוזלים ובדרך כלל הוא מכיל מלח, חומרים משמרים, מייצבים, ועוד חומרים מזיקים..

  רואו פוד – המדריך למתחילים – Raw Food

  רואו פוד - המדריך למתחילים - Raw Food - התזונה הטבעית מאפשרת לנו לממש את מלוא הפוטנציאל שלנו. התזונה משמרת את מערכת החיסון חזקה ומוכנה לפעולה. במחקרים..